Serwis Bike-RS

Od początku naszej działalności bardzo ważną częścią był profesjonalny serwis oferujący kompleksowy zakres usług. Nasze umiejętności i doświadczenie zostało docenione przez wielu zawodników, czego efektem jest wieloletnia współpraca zarówno z lokalnymi klubami, jak i czołowymi zawodnikami profesjonalnego peletonu.

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie zostały również docenione przyznaniem statusu Shimano Service Center. Pełen zakres usług serwisowych obejmuje wszystkie rodzaje sprzętu - każdy rower jest traktowany z jednakowym zaangażowaniem i dbałością, a każda wykonana czynność objęta jest gwarancją. W serwisie używamy wyłącznie najlepszych narzędzi oraz preparatów Morgan Blue - marki najczęściej wybieranej przez mechaników zawodowych grup kolarskich.

Kontakt
serwis@bike-rs.pl, tel. 12 264 98 31

Mechanicy Bike-RS

Marcin Gołuszka

Pasjonat kolarstwa MTB. W sezonie zawodnik startujący w maratonach Cyklokarpaty. Doświadczenie serwisowe zdobywał przez ponad 15 lat.

Mateusz Poręba

Mateusz Poręba

Pierwsze kroki w kolarstwie szosowym z Rafałem Majką w WLKS Krakus, doświadczenie zobyte w klubie wykorzystuje dzisiaj w amatorskich wyścigach kolarskich. Z branżą rowerową związany od zawsze. Ulubiony rower - LOOK 795 na Corimach.