Dominik Omiotek

Dominik Omiotek

Absolwent wydziału wojskowo - lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Międzynarodowy terapeuta wielu metod terapeutycznych. Propagator holistycznego podejścia do organizmu i indywidualnego podejścia do pacjenta (www.blfizjoterapia.pl). Ogromną wiedzę teoretyczną popiera dziesięcioletnim doświadczeniem. Zaufali mu zarówno amatorzy, jak i osoby zawodowo zajmujące się sportem. Twórca konferencji i portalu Zostań Swoim Trenerem (www.zostanswoimtrenerem.pl), która ma na celu szerzenie wiedzy zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów.
Mąż swojej żony i ojciec swojego syna. Kocha naleśniki na wodzie i twaróg z brzoskwiniami. W jego sercu szczególne miejsce zajmują knedle ze śliwkami, ale nie pogardzi też konkretnym krwistym stekiem. Pięciokrotny Mistrz Polski Cyklosport.

Ukończone kursy: Manipulacje powięziowe wg Luigi Stecco, Visceral Manipulation, Kinetic Control, Terapia tkanek miękkich, Terapia punktów spustowych, Terapia Cranio Sacralna FITS (terapia wad postawy i skolioz), Kinesiology Taping, Masaż tkanek głębokich, Terapia Mulligana, Terapia manualna Yumeiho PNF

Filip Śniadecki

Filip Śniadecki

Sportowiec od małego. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego - kierunek wychowanie fizyczne. Ponad dziesięć lat kariery sportowej spędził nad wodą z wiosłem w rękach. Zdobywca ponad dziesięciu tytułów Mistrza Polski w wioślarstwie, pięciokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Europy (1xzłoty, 3xsrebrny, 1xbrązowy), reprezentant kraju na Akademickich Mistrzostwach Świata (Szeged, 8 + 5miejsce). Po odłożeniu wioseł amator dwóch kółek, jednak brak środowiska wodnego pcha go w stronę wody i triathlonu. Sam sobie wyzwaniem - sam sobie trenerem. Zarzeka się, że w przyszłym roku idzie na "rekord" - cokolwiek to oznacza... Pasjonat szybkiej acz wygodnej pozycji - chyba, że idzie na rekord - wtedy liczy się tylko szybkość. Miłośnik małej czarnej i dobrego ciacha.

Mateusz Poręba

Mateusz Poręba

Od najmłodszych lat swoje wolne chwile spędzał przy majsterkowaniu i reperacjach. Od 14-go roku życia regularnie pracował przy rowerach różnego typu, wykonując przy tym różne naprawy, czy ulepszenia. Zdecydowanie najbardziej lubi pracować z rowerami szosowymi z elektrycznym osprzętem. Były członek klubu WLKS Krakus (przez 5 lat), startował w różnych konkurencjach kolarstwa od wyścigów ze startu wspólnego, poprzez jazdę indywidualną na czas, kończąc na jeździe torowej. Poźniej spodobał mu się maraton MTB. Przez pewien okres w swoim życiu reprezentował barwy Teamu w zawodach Enduro i DH. Obecnie największym jego zainteresowaniem sportowym jest kolarstwo szosowe i regularne treningi do zawodów. Nie lubi jeździć dla przyjemności, interesuje go tylko trenowanie, bo uwielbia się ścigać na zawodach.

piotr_kosielski

Piotr Kosielski

Uczestnik XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro, lekarz zawodowej grupy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice, członek sztabu szkoleniowego Mai Włoszczowskiej, pomysłodawca i założyciel projektu i stowarzyszenia medicycling.eu, pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista ds. badań wydolnościowych w Laboratorium Ruchu i Wydolności Fizycznej Człowieka. Prywatnie amator kolarstwa.

jakub_pieniazek

Jakub Pieniążek

Trener zawodowej grupy kolarskiej Verva ActiveJet oraz reprezentacji polski handbike. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał
w Stanach Zjednoczonych. Jeden z pierwszych polskich trenerów pracujących w oparciu o mierniki mocy.