Bez względu na to, czy chcesz przygotować się do sezonu, czy też spędzić czas z podobnymi tobie maniakami kolarstwa, wyjdziemy naprzeciw twoim oczekiwaniom.
Zgrupowania organizujemy w miejscach kolarsko idealnych, gdzie budowaniu formy sprzyjają warunki klimatyczne i terenowe.

Strong Rider System Zgrupowania

Bez względu na to, czy chcesz przygotować się do sezonu, czy też spędzić czas z podobnymi Tobie maniakami kolarstwa, wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.
Zgrupowania organizujemy w miejscach kolarsko idealnych, gdzie budowaniu formy sprzyjają warunki klimatyczne i terenowe.

Jeśli masz ochotę uciec przed polską zimą, potrenować, pojeździć na rowerze lub pozwiedzać piękne miejsca zapraszam do przyłączenia się na wspólne wyjazdy. Przyłączyć może się każdy. Nie organizujemy wyjazdów komercyjnych ale chętnie pomożemy z zakupem biletu, zorganizowaniem transportu, zakwaterowania, transferów i ewentualnie wyżywienia. Na wyjazdach preferujemy własną kuchnię dlatego, że tylko wtedy mamy całkowity wgląd na to co jemy i jak to przyrządzamy. Jeśli jednak w kuchni nie jesteś tak sprawny jak Wojciech Modest Amaro, a ugotowanie wody już jest wyzwaniem, to też się nie martw, wspólnymi siłami nakarmimy wszystkich. Zawsze też znajdzie się jakaś mała, lokalna knajpka.

Na naszych wyjazdach planowaniem i przeprowadzaniem treningów zajmuje się Dominik Omiotek aktualny Mistrz Świata Masters i nasz Fizjoterapeuta. Dominik bardzo dużo uwagi poświęca rozruchom porannym i zajęciom regeneracyjnym na, które również wszystkich serdecznie zaprasza. 

W tym sezonie proponujemy 3 lokalizacje na przetrwanie zimy  

Teneryfa 24.01.18 – 8.02.18
Andaluzja 22.02.18 – 3.03.18 
Andaluzja 22.02.18 – 8.03.18 
Gran Canaria 16.03.18 – 30.03.18 

Jak zawsze istnieje możliwość krótszych pobytów w zaproponowanych przez nas terminach ale musimy to wcześniej zaplanować.
Zakwaterowani będziemy w okolicy plaży w apartamentach. Na Teneryfę i Gran Canarię wszystkie rzeczy zabieramy samolotem zarówno rower jak i bagaże. Jeśli nie masz doświadczenia z lataniem z rowerem i bagażem również damy Ci kilka przydatnych wskazówek. 

Do Andaluzji rowery i bagaże zabieramy z Polski busem. 
Na wszystkich wyjazdach w czasie dni luźniejszych jeździmy na wycieczki krajoznawcze tak aby kolarskie wakacje połączyć ze zwiedzaniem. Wiele osób zabiera na wyjazdy całe rodziny tak jak na przykład Dominik 

Koszty 


Teneryfa 14 dni ok 3000 PLN
Andaluzja Almunecar 14 dni ok 3000 PLN 
Andaluzja Almunecar 10 dni ok 2500 PLN
Gran Canaria 14 dni ok 3500 PLN 

Koszty to przybliżona kalkulacja lotu, transportu roweru i bagaży, transferu z lotniska i na lotnisko, oraz zakwaterowania. Zawsze blisko morza. Sypialnie dwuosobowe. W Andaluzji na 2 osoby przypada cały apartament. 

 

Maj 2018 Lazurowe wybrzeże 
Lipiec 2018 Alpy zgrupowanie wysokościowe
Szczegóły wkrótce

Skontaktuj się z Dominikiem

792 074 939 
dominik@bike-rs.pl